nfz-logo

Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica

Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Końskie Ul. Spółdzielcza

3/5 • 1 opinii

Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Końskie Ul. Spółdzielcza prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Końskie Ul. Spółdzielcza

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000022820-W-26

NIP placówki:

8661149708

REGON placówki:

260260277

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Spółdzielcza 8b, Końskie. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Aneta Maj Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asmedica, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100 fax 41 36 46 106
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Spółdzielcza 8b
Końskie

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny