nfz-logo

"Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska"

Usługi Pielęgniarskie.Opieka Długoterminowa

4/5 • 2 opinii

"Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska" oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Usługi Pielęgniarskie.Opieka Długoterminowa prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Usługi Pielęgniarskie.Opieka Długoterminowa

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000142070-P-28

NIP placówki:

7842422225

REGON placówki:

301760956

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Osiedle Orła Białego 16 C/5, Gniezno. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Wielkopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Dutkowska I Woźniak - Pielęgniarki, Opieka Długoterminowa Spółka Partnerska", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-poznan.pl
Adres:
ul. Grunwaldzka 158 60-309 Poznań
Kontakt:
61 850-60-72 fax 61 850-60-75
ePUAP:
idx5f1v45b/Skrytka

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Osiedle Orła Białego 16 C/5
Gniezno

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny