nfz-logo

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych

Hospicjum Dla Dzieci Filia W Koszalinie

3/5 • 3 opinii

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Hospicjum Dla Dzieci Filia W Koszalinie prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Hospicjum Domowe Dla Dzieci/Zespół Domowej Opieki Paliatywnej Dla Dzieci 30

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Hospicjum Dla Dzieci Filia W Koszalinie

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000019864-W-32

NIP placówki:

8522447856

REGON placówki:

320049406

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kościuszki 5, Koszalin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Zachodniopomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci I Dorosłych, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-szczecin.pl
Adres:
ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin
Kontakt:
91 425 11 90 fax 91 425 11 88
ePUAP:
5rxov9q48d

Opinia:

Ocena

3/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kościuszki 5
Koszalin

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny