nfz-logo

Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg"

Poradnia Chirurgii Ogólnej

4/5 • 4 opinii

Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg" oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Chirurgii Ogólnej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Chirurgii Ogólnej07 czerwiec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000023095-W-26

NIP placówki:

6631414263

REGON placówki:

260297990

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem E.Peck 9a, Suchedniów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Jolanta Żuchowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chirurg", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100 fax 41 36 46 106
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

E.Peck 9a
Suchedniów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny