nfz-logo

Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O.

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

3/5 • 4 opinii

Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O. oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Ginekologiczno-Położnicza prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O.. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O. szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O..

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O.. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna27 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O.?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O.:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000009841-W-16

NIP placówki:

7532438309

REGON placówki:

36254231500018

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O. odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Porcelanowa 17, Tułowice. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Opolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. Z O.O., poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
sekretariat@nfz-opole.pl
Adres:
ul. Głogowska 37 45-315 Opole
Kontakt:
77 402 01 81 fax 77 402 01 01
ePUAP:
b5095neto3/SkrytkaESP b5095neto3/EKUZ

Opinia:

Ocena

3/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Porcelanowa 17
Tułowice

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny