OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak

Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Dla Dzieci I Młodzieży

3/5 • 3 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneWarszawska 79,
Łask

Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Dla Dzieci I Młodzieży prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci16 lipiec 202444

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Dla Dzieci I Młodzieży

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000004978-W-10

NIP placówki:

6181172014

REGON placówki:

590723164

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Warszawska 79, Łask. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Łódzkie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Klinika Psychiatryczna I Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd-Wolniak, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-lodz.pl
Adres:
ul. Kopcińskiego 58 90-032 Łódź
Kontakt:
800 190 590
ePUAP:
g2s1or6i3h/skrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: