OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek

Poradnia Okulistyczna_tysiaclecia

3/5 • 2 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneTysiąclecia 101,
Katowice

Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Okulistyczna_tysiaclecia prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Okulistyczna13 czerwiec 20241331138

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Okulistyczna_tysiaclecia

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000012930-W-24

NIP placówki:

6271855627

REGON placówki:

27612764300025

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Tysiąclecia 101, Katowice. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Małgorzata Pączek - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie Małgorzata Pączek, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45
ePUAP:
t6vk26nt1r
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: