nfz-logo

"Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska

"Medeor" Gabinet Rehabilitacyjny

3/5 • 2 opinii

"Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do "Medeor" Gabinet Rehabilitacyjny prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Domowa27 wrzesień 202310
Fizjoterapia Ambulatoryjna27 wrzesień 202315991

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

"Medeor" Gabinet Rehabilitacyjny

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000167554-W-18

NIP placówki:

7952227950

REGON placówki:

651437738

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Przemyska 22, Orły. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Medeor" S.C. Gabinet Rehabilitacyjny E. Tarnawska, B. Mikołajewska, M. Lipowska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Przemyska 22
Orły

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny