nfz-logo

"Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor

Poradnia Logopedyczna

4/5 • 1 opinii

"Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Logopedyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Logopedyczna27 marzec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Logopedyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000026544-W-10

NIP placówki:

7261952915

REGON placówki:

100496759

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Al.Kościuszki 106/116, Łódź-Śródmieście. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Łódzkie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Medo" Usługi Neurologopedyczne Dorota Mesor, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-lodz.pl
Adres:
ul. Kopcińskiego 58 90-032 Łódź
Kontakt:
fax 42 275 41 89
ePUAP:
g2s1or6i3h/skrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Al.Kościuszki 106/116
Łódź-Śródmieście

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny