OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę

Nszoz Orto-Med Lipno Sierakowskiego 48 Poradnia Stomatologii Zachowawczej

3/5 • 1 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneSierakowskiego 48,
Lipno

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Nszoz Orto-Med Lipno Sierakowskiego 48 Poradnia Stomatologii Zachowawczej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna24 lipiec 2024280
Leczenie Protetyczne24 lipiec 202427179

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Nszoz Orto-Med Lipno Sierakowskiego 48 Poradnia Stomatologii Zachowawczej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000019432-W-04

NIP placówki:

8931135108

REGON placówki:

911359026

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Sierakowskiego 48, Lipno. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Orto-Med" Utworzony Przez Małgorzatę Szydę, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres:
ul. Łomżyńska 3385-863 Bydgoszcz
Kontakt:
52 325 27 13, 52 325 29 95
ePUAP:
e2519etgwm
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: