nfz-logo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku"

Hospicja Domowe

4/5 • 1 opinii

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku" oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Hospicja Domowe prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Hospicjum Domowe/Zespół Domowej Opieki Paliatywnej 01

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Hospicja Domowe

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000011899-W-22

NIP placówki:

8411647859

REGON placówki:

220339722

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Aleja Wolności 40a, Lębork. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Św. Franciszka Z Asyżu W Lęborku", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biurowss@nfz-gdansk.pl
Adres:
ul. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk
Kontakt:
58 32 18 627 fax 58 32 18 628
ePUAP:
im2816rkl4/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Aleja Wolności 40a
Lębork

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny