nfz-logo

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej "Vires" - M.Kamińska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska

4/5 • 2 opinii

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej "Vires" - M.Kamińska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Rehabilitacyjna27 marzec 2023771
Fizjoterapia Ambulatoryjna26 lipiec 2023450218

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej "Vires" - M.Kamińska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000016733-W-30

NIP placówki:

7822129545

REGON placówki:

639654913

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Os. Lecha 120, Poznań-Nowe Miasto. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Wielkopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej,,Vires" M.Komorowska, M.Wojcianowska, G.Stelmaszewska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-poznan.pl
Adres:
ul. Grunwaldzka 158 60-309 Poznań
Kontakt:
61 850-60-72 fax 61 850-60-75
ePUAP:
idx5f1v45b/Skrytka

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Os. Lecha 120
Poznań-Nowe Miasto

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny