nfz-logo

Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog "

Poradnia Skórno-Wenerologiczna "Dermatolog"

4/5 • 4 opinii

Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog " oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Skórno-Wenerologiczna "Dermatolog" prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog ". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog " szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog ".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog ". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Dermatologiczna26 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog "?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog ":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Skórno-Wenerologiczna "Dermatolog"

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000016560-W-30

NIP placówki:

7641199074

REGON placówki:

570275184

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog " odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Jagiellońska 15, Chodzież. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Wielkopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Nzoz Poradnia Skórno - Wenerologiczna " Dermatolog ", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-poznan.pl
Adres:
ul. Grunwaldzka 158 60-309 Poznań
Kontakt:
61 850-60-72 fax 61 850-60-75
ePUAP:
idx5f1v45b/Skrytka

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Jagiellońska 15
Chodzież

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny