nfz-logo

Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Oddz. Reh. Dla Uzaleznionych Od Sub. Psychoakt. Ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychotycznymi

4/5 • 2 opinii

Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Oddz. Reh. Dla Uzaleznionych Od Sub. Psychoakt. Ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychotycznymi prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Oddział Rehabilitacyjny Dla Uzależnionych Od Substancji Psychoaktywnych02 marzec 202414
Oddział Rehabilitacji Dla Uzależnionych Od Substancji Psychoaktywnych Ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychotycznymi02 marzec 202435

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Oddz. Reh. Dla Uzaleznionych Od Sub. Psychoakt. Ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychotycznymi

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000015065-W-28

NIP placówki:

8451422138

REGON placówki:

790245787

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Różewiec 1, Węgorzewo. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Ośrodek Rehabilitacji Uzależnionych Doren Im. Berty Trusiewicz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-olsztyn.pl
Adres:
ul. Żołnierska 16 10-561 Olsztyn
Kontakt:
89 678 75 62 89 678 77 26 fax 89 53-39-174
ePUAP:
78f49srvvg/Skrytka

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Różewiec 1
Węgorzewo

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny