nfz-logo

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Dla Dzieci

3/5 • 2 opinii

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Dla Dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej Dla Dzieci27 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Dla Dzieci

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000009982-W-18

NIP placówki:

8133104599

REGON placówki:

18048310200040

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Staszica 10 B, Rzeszów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy W Rzeszowie, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Staszica 10 B
Rzeszów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny