nfz-logo

Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz

Długoterminowa Pielęgniarska Opieka Domowa

3/5 • 1 opinii

Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Długoterminowa Pielęgniarska Opieka Domowa prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Długoterminowa Pielęgniarska Opieka Domowa

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000023608-W-32

NIP placówki:

5971180639

REGON placówki:

32003178300068

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Słowackiego 17, Strzelce Krajeńskie. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubuskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Pielęgniarska Opieka Domowa Mariola Bogdanowicz, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-zielonagora.pl
Adres:
ul. Podgórna 9B 65-057 Zielona Góra
Kontakt:
68 3287676 68 3287677 fax 68 3287657
ePUAP:
gennl9044i/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Słowackiego 17
Strzelce Krajeńskie

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny