nfz-logo

Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa

Poradnia Psychologiczna

3/5 • 4 opinii

Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa oferuje 3 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Psychologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Zespół Leczenia Środowiskowego (Domowego)26 luty 202400
Poradnia Zdrowia Psychicznego26 luty 2024614
Poradnia Psychologiczna26 luty 20242968

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Psychologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

NIP placówki:

8133362290

REGON placówki:

691789481

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Naruszewicza 15/1, Rzeszów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Podkarpackie Centrum Psychiatrii, Psychoterapii I Ekspertyz Sądowych -A.Mierzwińska-Obara Spółka Komandytowa, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

3/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Naruszewicza 15/1
Rzeszów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny