nfz-logo

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim

Stomatologia Zachowawcza Z Endodoncją

5/5 • 1 opinii

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Stomatologia Zachowawcza Z Endodoncją prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci07 czerwiec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Stomatologia Zachowawcza Z Endodoncją

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000002437-W-04

NIP placówki:

8762014588

REGON placówki:

870304657

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Sady 14, Radzyń Chełmiński. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres:
ul. Łomżyńska 3385-863 Bydgoszcz
Kontakt:
52 325 27 13, 52 325 29 95, fax 52 325 27 37
ePUAP:
e2519etgwm

Opinia:

Ocena

5/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Sady 14
Radzyń Chełmiński

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny