nfz-logo

Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju

Oddział Rehabilitacyjny

4/5 • 1 opinii

Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Oddział Rehabilitacyjny prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna02 marzec 202434202
Rehabilitacja Ogólnoustrojowa W Warunkach Stacjonarnych08 sierpień 20244082562

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Oddział Rehabilitacyjny

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000018664-W-02

NIP placówki:

8831422340

REGON placówki:

890450627

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Okrzei 1, Kudowa-Zdrój. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Dolnyśląsk

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Sp Zoz Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Kudowie - Zdroju, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-wroclaw.pl
Adres:
ul. Joannitów 6 50-525 Wrocław
Kontakt:
71 79 79 134 fax 71 79 79 112
ePUAP:
nx5b931jtf/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Okrzei 1
Kudowa-Zdrój

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny