nfz-logo

Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych

Poradnia Logopedyczna

5/5 • 4 opinii

Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych oferuje 5 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Logopedyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Logopedyczna24 marzec 202307
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej24 marzec 2023124
Poradnia Otorynolaryngologiczna24 marzec 20238127
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej Dla Dzieci24 marzec 20232137
Poradnia Audiologiczna24 marzec 202317551

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Logopedyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000017733-W-32

NIP placówki:

8520002713

REGON placówki:

000789016

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Jana Z Kolna 24b, Koszalin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Zachodniopomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-szczecin.pl
Adres:
ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin
Kontakt:
91 425 11 90 fax 91 425 11 88
ePUAP:
5rxov9q48d

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Jana Z Kolna 24b
Koszalin

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny