OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1"

Zakład/Oddział Pielęgnacyjno-Opiekuńczy

4/5 • 3 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phonePołudniowa 3,
Konin

Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1" oferuje 6 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Zakład/Oddział Pielęgnacyjno-Opiekuńczy prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1".

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Hospicjum Stacjonarne/ Stacjonarny Ośrodek Opieki Paliatywnej 00
Hospicjum Domowe/Zespół Domowej Opieki Paliatywnej 00
Hospicjum Domowe Dla Dzieci/Zespół Domowej Opieki Paliatywnej Dla Dzieci 00
Poradnia Medycyny Paliatywnej18 czerwiec 202400
Poradnia Leczenia Bólu18 czerwiec 20242357
Zakład/Oddział Pielęgnacyjno-Opiekuńczy 2954

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Zakład/Oddział Pielęgnacyjno-Opiekuńczy

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000020043-W-30

NIP placówki:

6652802533

REGON placówki:

300433847

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Południowa 3, Konin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Wielkopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-poznan.pl
Adres:
ul. Grunwaldzka 158 60-309 Poznań
Kontakt:
61 850 60 72
ePUAP:
idx5f1v45b/Skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: