nfz-logo

Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

5/5 • 4 opinii

Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej oferuje 3 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Świadczenia Z Zakresu Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu07 czerwiec 202318726
Poradnia Chirurgii Ogólnej07 czerwiec 2023284
Świadczenia Z Zakresu Onkologii07 czerwiec 2023109

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000248591-W-02

NIP placówki:

9131631912

REGON placówki:

52024810500012

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kolejowa 16/A, Środa Śląska. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Dolnyśląsk

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Średzkie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Środzie Śląskiej, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-wroclaw.pl
Adres:
ul. Joannitów 6 50-525 Wrocław
Kontakt:
71 79 79 134 fax 71 79 79 112
ePUAP:
nx5b931jtf/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kolejowa 16/A
Środa Śląska

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny