nfz-logo

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu

Ośrodek Rehabilitacji

4/5 • 3 opinii

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Ośrodek Rehabilitacji prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna27 marzec 2023337102

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Ośrodek Rehabilitacji

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000009478-W-16

NIP placówki:

7491551479

REGON placówki:

000637921

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Aleja Jana Pawła Ii 31, Kędzierzyn-Koźle. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Opolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy W Opolu Z/S W Kędzierzynie-Koźlu, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
sekretariat@nfz-opole.pl
Adres:
ul. Głogowska 37 45-315 Opole
Kontakt:
77 402 01 81 fax 77 402 01 01
ePUAP:
b5095neto3/SkrytkaESP b5095neto3/EKUZ

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Aleja Jana Pawła Ii 31
Kędzierzyn-Koźle

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny