nfz-logo

Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna

Długoterminowa Opieka Domowa Tarłów

4/5 • 4 opinii

Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Długoterminowa Opieka Domowa Tarłów prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Długoterminowa Opieka Domowa Tarłów

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000137239-W-14

NIP placówki:

5090065074

REGON placówki:

143415210

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kleparz 1, Tarłów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Wspólnicy Spółki Cywilnej: M. Kowalski, W. Szwaja Reg- Med Opieka Domowa Spółka Cywilna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100 fax 41 36 46 106
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kleparz 1
Tarłów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny