nfz-logo

Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka

Zakład Fizjoterapii "Figbest"Aneta Januszka

5/5 • 3 opinii

Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Zakład Fizjoterapii "Figbest"Aneta Januszka prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna07 czerwiec 202305

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Zakład Fizjoterapii "Figbest"Aneta Januszka

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000025578-W-08

NIP placówki:

9251006938

REGON placówki:

08010269800021

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Ul. 22 Lipca 18, Nowe Miasteczko. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubuskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Zakład Fizjoterapii "Figbest" Aneta Januszka, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-zielonagora.pl
Adres:
ul. Podgórna 9B 65-057 Zielona Góra
Kontakt:
68 3287676 68 3287677 fax 68 3287657
ePUAP:
gennl9044i/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

5/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Ul. 22 Lipca 18
Nowe Miasteczko

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny