OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

"Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna

Poradnia Gastroenterologiczna

4/5 • 2 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneKrucza 7,
Ostrowiec Świętokrzyski

"Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna oferuje 4 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Gastroenterologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Kolonoskopia16 lipiec 202437776
Poradnia Proktologiczna16 lipiec 20246189
Gastroskopia16 lipiec 202417342
Poradnia Gastroenterologiczna16 lipiec 20249943

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Gastroenterologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000205199-W-26

NIP placówki:

6612377325

REGON placówki:

381859193

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Krucza 7, Ostrowiec Świętokrzyski. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Ars-Med Gastro" Joanna Lesicka Sławomir Lesicki Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: