nfz-logo

Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz

Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz

3/5 • 2 opinii

Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna26 wrzesień 2023382196

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000026067-W-26

NIP placówki:

6562109998

REGON placówki:

260453912

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem 11 Listopada 64, Jędrzejów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny Marta Błaszkiewicz, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100 fax 41 36 46 106
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

11 Listopada 64
Jędrzejów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny