nfz-logo

Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

Poradnia Ortodontyczna

5/5 • 2 opinii

Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna oferuje 6 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Ortodontyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Leczenie Aparatem Ortodontycznym25 luty 202400
Poradnia Stomatologiczna25 luty 202400
Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci25 luty 202400
Poradnia Ortodontyczna (Udziela Świadczeń Dla Dzieci I Młodzieży W Ramach Umowy Z Nfz Do 18 R.Ż).25 luty 20243273
Poradnia Protetyki Stomatologicznej25 luty 202400
Leczenie Protetyczne25 luty 202400

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Ortodontyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000003136-W-06

NIP placówki:

7121914145

REGON placówki:

430759166

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Racławickie 44a./U1, Lublin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubelskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Barbara Tymczyna Prowadząca Działalność Pod Nazwą Barbara Tymczyna Vitadens Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
info@nfz-lublin.pl
Adres:
ul. Szkolna 16 20-124 Lublin
Kontakt:
81 53 10 650
ePUAP:
e2534foiol/skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

5/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Racławickie 44a./U1
Lublin

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny