nfz-logo

Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica"

Gabinety Fizjoterapii Ambulatoryjnej I Domowej

5/5 • 2 opinii

Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica" oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Gabinety Fizjoterapii Ambulatoryjnej I Domowej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna 00
Fizjoterapia Domowa 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Gabinety Fizjoterapii Ambulatoryjnej I Domowej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000167446-W-18

NIP placówki:

8722188997

REGON placówki:

180573331

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Prusa 1a, Dębica. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Centrum Rehabilitacji I Medycyny Manualnej "Promedica", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

5/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Prusa 1a
Dębica

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny