OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

"Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa

Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych

4/5 • 1 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneToruńska 18b/E,
Gdańsk

"Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych21 lipiec 2024813

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000130517-W-22

NIP placówki:

5833150631

REGON placówki:

221613906

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Toruńska 18b/E, Gdańsk. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed" Skrzypkowska-Brancewicz Spółka Komandytowa, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biurowss@nfz-gdansk.pl
Adres:
ul. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk
Kontakt:
58 32 18 627
ePUAP:
im2816rkl4/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: