nfz-logo

Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań"

Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci

4/5 • 4 opinii

Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań" oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci03 październik 20231525

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000194636-W-24

NIP placówki:

6292474511

REGON placówki:

364272357

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Aleja Józefa Piłsudskiego 92/170, Dąbrowa Górnicza. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Fundacja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego I Aktywności Społecznej "Przystań", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45 fax 32 735 15 71
ePUAP:
t6vk26nt1r

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Aleja Józefa Piłsudskiego 92/170
Dąbrowa Górnicza

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny