nfz-logo

Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska

Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny

4/5 • 3 opinii

Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Logopedyczna20 marzec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

NIP placówki:

8441208923

REGON placówki:

790749387

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Szpitalna 60/4, Suwałki. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podlaskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Gabinet Logopedyczno-Afazjologiczny Mgr Iwona Żylińska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
sekretariat@nfz-bialystok.pl
Adres:
ul. Pałacowa 3 15-042 Białystok
Kontakt:
85 745 95 76 85 745 95 49 fax 85 745 95 39
ePUAP:
prud1d099x

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Szpitalna 60/4
Suwałki

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny