nfz-logo

Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna

Poradnia Medycyny Sportowej Nzoz Hipokrates Cedynia

4/5 • 3 opinii

Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Medycyny Sportowej Nzoz Hipokrates Cedynia prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Medycyny Sportowej27 marzec 202328

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Medycyny Sportowej Nzoz Hipokrates Cedynia

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000017832-W-32

NIP placówki:

8581591856

REGON placówki:

811894981

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Czcibora 28, Cedynia. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Zachodniopomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Hipokrates Cedynia Wojciech Guzowski Iwona Major-Guzowska Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-szczecin.pl
Adres:
ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin
Kontakt:
91 425 11 90 fax 91 425 11 88
ePUAP:
5rxov9q48d

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Czcibora 28
Cedynia

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny