OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska

Poradnia W Wałczu

3/5 • 2 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneKościuszkowców 6/6,
Wałcz

Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia W Wałczu prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna21 lipiec 202400

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia W Wałczu

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000128261-L-74

NIP placówki:

7651015153

REGON placówki:

570133857

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kościuszkowców 6/6, Wałcz. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Zachodniopomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Indywidualna Specjalistyczna Ginekologiczno-Położnicza Praktyka Lekarska Małgorzata Szczepska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-szczecin.pl
Adres:
ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin
Kontakt:
91 425 11 90
ePUAP:
5rxov9q48d
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: