nfz-logo

Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med

Poradnia Dermatologiczna

5/5 • 4 opinii

Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Dermatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Dermatologiczna03 październik 2023222

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Dermatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000014961-W-26

NIP placówki:

6572812506

REGON placówki:

260742332

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Górnicza 3a, Skarżysko-Kamienna. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Karol Pyrchla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Der-Med, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100 fax 41 36 46 106
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Górnicza 3a
Skarżysko-Kamienna

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny