nfz-logo

Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna

Poradnia Terapii Uzależnień Dla Dzieci I Młodzieży

5/5 • 3 opinii

Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Terapii Uzależnień Dla Dzieci I Młodzieży prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia26 luty 202400
Poradnia Leczenia Uzależnień Dla Dzieci26 luty 202400

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Terapii Uzależnień Dla Dzieci I Młodzieży

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000167898-W-08

NIP placówki:

5961747470

REGON placówki:

081207577

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kazimierza Wielkiego 2, Międzyrzecz. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubuskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Międzyrzeckie Centrum Leczenia Uzależnień Teresa Wagner I Wspólnicy Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-zielonagora.pl
Adres:
ul. Podgórna 9B 65-057 Zielona Góra
Kontakt:
68 32 87 676, 68 32 87 677
ePUAP:
gennl9044i/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

5/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kazimierza Wielkiego 2
Międzyrzecz

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny