nfz-logo

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie

Gab. Stom. Zso Nr 8 Z Oddziałami Sportowymi

4/5 • 2 opinii

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Gab. Stom. Zso Nr 8 Z Oddziałami Sportowymi prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna27 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Gab. Stom. Zso Nr 8 Z Oddziałami Sportowymi

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000003372-W-06

NIP placówki:

5632030191

REGON placówki:

110269323

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Połaniecka 10, Chełm. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubelskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Chełmie, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
info@nfz-lublin.pl
Adres:
ul. Szkolna 16 20-124 Lublin
Kontakt:
81 5310650 fax 81 5310528
ePUAP:
e2534foiol/skrytka

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Połaniecka 10
Chełm

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny