nfz-logo

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc

Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc

4/5 • 2 opinii

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc26 wrzesień 2023115102

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000022645-W-10

NIP placówki:

8361138184

REGON placówki:

750285051

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Iłowska 1/3, Łowicz. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Łódzkie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pul-Med" Centrum Leczenia Chorób Płuc, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-lodz.pl
Adres:
ul. Kopcińskiego 58 90-032 Łódź
Kontakt:
fax 42 275 41 89
ePUAP:
g2s1or6i3h/skrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Iłowska 1/3
Łowicz

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny