nfz-logo

Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja"

Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci

3/5 • 3 opinii

Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja" oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci03 październik 202355969

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000010407-W-18

NIP placówki:

6842277917

REGON placówki:

371032188

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Korczyńska 57, Krosno. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Dzieci I Młodzieży "Maja", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Korczyńska 57
Krosno

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny