nfz-logo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna

Poradnia Leczenia Uzależnień

3/5 • 1 opinii

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Leczenia Uzależnień prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia Od Alkoholu02 marzec 202400
Poradnia Leczenia Uzależnień02 marzec 2024189

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Leczenia Uzależnień

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

NIP placówki:

6423185375

REGON placówki:

243469361

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Józefa Lompy 20, Rybnik. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Integrum Przemysław Drozd I Wspólnicy Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45 fax 32 735 15 71
ePUAP:
t6vk26nt1r

Opinia:

Ocena

3/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Józefa Lompy 20
Rybnik

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny