nfz-logo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu

Hospicjum Domowe Dla Dzieci

5/5 • 1 opinii

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Hospicjum Domowe Dla Dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Hospicjum Domowe Dla Dzieci/Zespół Domowej Opieki Paliatywnej Dla Dzieci 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Hospicjum Domowe Dla Dzieci

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000002783-W-04

NIP placówki:

9561603640

REGON placówki:

870401923

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Włocławska 169b, Toruń. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opieki Paliatywno-Hospicyjnej Dla Dzieci "Nadzieja" W Toruniu - Fundacja Społeczno-Charytatywna "Pomoc Rodzinie I Ziemi" W Toruniu, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres:
ul. Łomżyńska 3385-863 Bydgoszcz
Kontakt:
52 325 27 13, 52 325 29 95, fax 52 325 27 37
ePUAP:
e2519etgwm

Opinia:

Ocena

5/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Włocławska 169b
Toruń

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny