nfz-logo

Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna

Gabinet Stomatologiczny Kcyńska 49

3/5 • 3 opinii

Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Gabinet Stomatologiczny Kcyńska 49 prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci26 marzec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Gabinet Stomatologiczny Kcyńska 49

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000002895-W-04

NIP placówki:

9671181909

REGON placówki:

093168810

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kcyńska 49, Bydgoszcz. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Nzoz Centrum Medyczne Ikar W Bydgoszczy Utworzony Przez Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres:
ul. Łomżyńska 3385-863 Bydgoszcz
Kontakt:
52 325 27 13, 52 325 29 95, fax 52 325 27 37
ePUAP:
e2519etgwm

Opinia:

Ocena

3/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kcyńska 49
Bydgoszcz

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny