nfz-logo

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu

Oddział Chirurgii Naczyniowej

5/5 • 2 opinii

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu oferuje 3 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Oddział Chirurgii Naczyniowej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Operacje Usunięcia Żylaków Kończyny Dolnej08 grudzień 202300
Tomografia Komputerowa08 grudzień 202300
Oddział Chirurgii Naczyniowej08 grudzień 2023720

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Oddział Chirurgii Naczyniowej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000012184-W-24

NIP placówki:

5482277894

REGON placówki:

07234762100064

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Jałowego 10, Rzeszów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo Naczyniowe W Mielcu, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

5/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Jałowego 10
Rzeszów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny