OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach

Oddział Rehabilitacji Pulmonologicznej

3/5 • 1 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneLompy 2,
Głuchołazy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach oferuje 5 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Oddział Rehabilitacji Pulmonologicznej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc21 lipiec 20241090141
Oddział Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie21 lipiec 2024293209
Rehabilitacja Pulmonologiczna W Warunkach Stacjonarnych21 lipiec 2024181313
Rehabilitacja Kardiologiczna W Warunkach Stacjonarnych21 lipiec 20241528
Świadczenia Z Zakresu Kardiologii21 lipiec 2024103215

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Oddział Rehabilitacji Pulmonologicznej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000009394-W-16

NIP placówki:

7531974939

REGON placówki:

00031766500028

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Lompy 2, Głuchołazy. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Opolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej W Głuchołazach, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
sekretariat@nfz-opole.pl
Adres:
ul. Głogowska 37 45-315 Opole
Kontakt:
77 402 01 81
ePUAP:
b5095neto3/SkrytkaESP b5095neto3/EKUZ
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: