nfz-logo

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer

Poradnia Chirurgii Stomatologicznej

3/5 • 4 opinii

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Chirurgii Stomatologicznej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Chirurgii Stomatologicznej26 luty 20245258

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Chirurgii Stomatologicznej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000007204-W-14

NIP placówki:

9521754367

REGON placówki:

013076183

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Żegańska 13, Warszawa Wawer. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Mazowieckie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-warszawa.pl
Adres:
ul. Chałubińskiego 8 00-613 Warszawa
Kontakt:
22 582 84 02
ePUAP:
016ndson16/skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

3/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Żegańska 13
Warszawa Wawer

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny