nfz-logo

Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.

Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.

5/5 • 1 opinii

Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O. oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O. prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O. szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O..

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Leczenie Protetyczne01 marzec 202400
Poradnia Stomatologiczna01 marzec 2024234

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O.

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000165789-W-24

NIP placówki:

6482770164

REGON placówki:

243464398

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O. odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Ks.A.,Hauptmana 18/3, Zabrze. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Sharkdent Gabinety Lekarskie Spółka Z O.O., poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45 fax 32 735 15 71
ePUAP:
t6vk26nt1r

Opinia:

Ocena

5/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Ks.A.,Hauptmana 18/3
Zabrze

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny