nfz-logo

Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska

Poradnia Okulistyczna

4/5 • 1 opinii

Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Okulistyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Okulistyczna24 wrzesień 202392

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Okulistyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000001751-W-02

NIP placówki:

8821804488

REGON placówki:

02182397500024

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Morelowa 2, Dzierżoniów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Dolnyśląsk

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna E.W. Listwan Spółka Partnerska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-wroclaw.pl
Adres:
ul. Joannitów 6 50-525 Wrocław
Kontakt:
71 79 79 134 fax 71 79 79 112
ePUAP:
nx5b931jtf/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Morelowa 2
Dzierżoniów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny