nfz-logo

Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1"

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

3/5 • 3 opinii

Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1" oferuje 5 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Dermatologiczna08 grudzień 2023197
Poradnia Chirurgii Ogólnej08 grudzień 20237015
Poradnia Medycyny Sportowej08 grudzień 2023813
Poradnia Otorynolaryngologiczna08 grudzień 20235525
Świadczenia Z Zakresu Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu08 grudzień 202326849

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000020043-W-30

NIP placówki:

6652802533

REGON placówki:

300433847

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem 11 Listopada 26, Konin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Wielkopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Spółka M.A.R. Sp. Z O.O. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Maxmed 1", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-poznan.pl
Adres:
ul. Grunwaldzka 158 60-309 Poznań
Kontakt:
61 850-60-72 fax 61 850-60-75
ePUAP:
idx5f1v45b/Skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

3/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

11 Listopada 26
Konin

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny