nfz-logo

Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Dla Dorosłych

5/5 • 1 opinii

Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Dla Dorosłych prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Zakład/Oddział Opiekuńczo-Leczniczy 1866

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Dla Dorosłych

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000008816-W-14

NIP placówki:

5262349083

REGON placówki:

040001178

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem - 26, Skrzeszewy. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Mazowieckie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Zakład Opiekuńczo Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi W Skrzeszewach, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-warszawa.pl
Adres:
ul. Chałubińskiego 8 00-613 Warszawa
Kontakt:
22 582 84 02 fax 22 582 84 21
ePUAP:
016ndson16/skrytka

Opinia:

Ocena

5/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

- 26
Skrzeszewy

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny