nfz-logo

Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna

Gabinet Rehabilitacji I Fizykoterapii Czerniejewo

3/5 • 1 opinii

Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Gabinet Rehabilitacji I Fizykoterapii Czerniejewo prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna26 luty 20244247

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Gabinet Rehabilitacji I Fizykoterapii Czerniejewo

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000016664-W-30

NIP placówki:

7891504874

REGON placówki:

639651085

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kpt. Pawła Cymsa 4, Czerniejewo. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Wielkopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Amika Konsorcjum Medyczne Spółka Z O.O. Przychodnia Specjalistyczna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-poznan.pl
Adres:
ul. Grunwaldzka 158 60-309 Poznań
Kontakt:
61 850 60 72
ePUAP:
idx5f1v45b/Skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

3/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kpt. Pawła Cymsa 4
Czerniejewo

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny